KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 17036024

nr 1703 6024

Rödkrita

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Don Quixote", yttermått inklusive ram: 42x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:58:41